Moje bláznivé dvounohé kamarádky

31. července 2009 v 12:27 |  Fotogalerie
Hlavně o prázdninách, když se tady sejde naše starobylá dvounohá banda děláme všichni dohromady spoustu blbostí. A věřte mi, to je pak jízda!
Tak a aby se na mě holky nenaštvaly, tak Vám je trochu představím.


Ta v tom červeným tričku, co mi sahá na ucho, se jmenuje Magda Šebková, ale všichni jí tu říkáme Bobeš nebo Bobšová. Baví jí focení a abyste věděli, je to budoucí paní režisérka, protože se pilně připravuje na FAMU. A hlavně, musím ji poděkovat za to, že tak krásně převedla myšlenku na můj blog do reality, takže to co vidíte, je převážně její práce. No a závěrem bych podotkla, že ona mě z těch tří grácií zná nejdéle, v zásadě mě zná od hříbátka, resp. od té doby, co jsem se stala narozeninovým dárkem.


Ta co mě objímá kolem krku, dlouhovlasá skoro-zrzavá slečna, to je Ája Kluchová. Taky umí krásně fotit, je to blázen, ale v dobrém slova smyslu. Má velkou zásluhu na tom, že zprovoznila blog JS Sedmihoří, za což jí patří velký dík! Ze začátku mě moc nemusela, neboť její srdeční záležitostí je Fatima (kupodivu ji Fatima bere!), ale mě letos tak trošku přišla na chuť, protože jsem jí krásně povozila na svém hřbetě. V životě tak trochu velkej smolař, ale tady u nás je vílou s velmi křehkou duší.


No a ta poslední, ta rozesmátá blondýnka, je Hanka Emrová. Na ní Vám prásknu jednu věc - dělá orientální tance! A to se mi líbí, protože to pochází z mojí domoviny. A ještě Vám řeknu, že pomaličku připravujeme společné vystoupení, kdy Hanička bude tančit a já kroužit kolem ní - ovšem bez kostýmu. Její slabinou ale i výhodou je hlavně vztah k handicapovaným kámošům, což projevuje hlavně ve vztahu ke slepé Sicile. A bude-li jí přát štěstí, stane se z ní fyziterapeutka, která by v budoucnu mohla pomáhat nám i lidem.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karel Karel | 5. září 2009 v 16:59 | Reagovat

Nebolí Tě Kassey hlava z těch holek? A není nějaká volná?

2 Dan Dan | 14. září 2009 v 14:24 | Reagovat

no pěkná banda holek, která z nich je volná?

3 Frank Frank | E-mail | Web | 24. října 2011 v 21:48 | Reagovat

Good článek, ale nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko....:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama